Podporují nás

Děkujeme hotelu Angeolo za skvělé zázemí

Děkujeme hotelu Angeolo za skvělé zázemí

Moc rádi bychom poděkovali hotelu Angelo a jeho vedení, které nám bez nároku na jakékoliv "protiplnění" nabídlo a poskytuje zázemí pro důležité schůzky a jednání v Praze. Starají se o nás jako o vlastní a my jim upřímně děkujeme!

Poděkování společnosti Roche

Poděkování společnosti Roche

Děkujeme společnosti Roche, která finančně podpořila webový portál www.erestymcr.cz a vydání české brožury Zdraví mozku – příručka pro pacienty s roztroušenou sklerózou.

Společnosti Roche s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny F. Hoffmann-La Roche Ltd., se sídlem ve švýcarské Basileji a je dodavatelem farmaceutických produktů a diagnostických metod. V současnosti patří mezi dominantní společnosti v oblasti zdravotnického výzkumu.

Xindl X věnoval vstupenky členům eReS týmu ČR

Xindl X věnoval vstupenky členům eReS týmu ČR

Děkujeme kapele Xindl X a jeho manažerce Zuzaně Jarošové za vstupenky na koncertní šňůru pro členy eReS týmu ČR. Těší nás, že vám koncert udělal radost. Věříme, že takových akcí budeme mít mnohem víc.

Používáme technické a marketingové soubory cookie. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto webových stránek, přijímáte naše zásady cookie.
Zásady zpracování osobních údajů.